Jdi na obsah Jdi na menu

CENA OBCE IVANKA PRI NITRE

DOSTIH "CENA OBCE IVANKA PRI NITRE" 17.7.2010 - Myron Ayort Back: 6. místo finále A a About Face Valentine Dogs: sólo běh a společný běh 

Myron AB na dráze v Ivance pri Nitre na Slovensku

 

000-img_3187.jpg

DOSTIHOVÝ DEN PLNÝ REKORDŮ

Dne 17.7.2010 byla sobota, kdy jsme se moc těšili na výlet k našim sousedům na Slovensko, kde se konal dostih na pískové dráze v Ivance pri Nitre. Těšili jsme se na setkání s našimi kamarády "vipeťáky" a "chrťáky všeho druhu :o). Proto jsme přihlásili Ronečka (Myrona AB) do dostihů a Fejzíka (About Face VD) na tréningové běhy-jedno sólíčko+jeden společný běh.

Ráno jsme vyjeli po páté hodině z Karviné a již kolem osmé hodiny ranní bylo přes 35°C, cesta byla vykompenzována výbornou kvalitou slovenských cest a upraveností dráhy v Ivance a nesmím zapomenout pochválit skvělou organizaci a příjemnost pořadatelů dostihů. Velké díky patří Luďkovi Valentovi, který připravil ze stanových plachet posezení, tudíž jsme přežili teplotní rekordy.

Psů do dostihů bylo přihlášeno 11 a Ronek byl rozdělen hned do prvního rozběhu s Dévaj Virtuóz a Baltazárem Yellow Treatures. První rozběh vyhrál Dévaj Virtuóz, druhý doběhl Myron Ayort Back (Roneček) a třetí Baltazárem Yellow Treatures (Baldy). img_9082.jpgTudíž Ronek se dostal do finále A :o). Pro Ronďu to bylo skvělé, protože si zaběhl a byl spokojený a klidný. Ve finále A doběhl poslední, ale já jsem byla moc spokojená, v konkurenci s tolika výbornými pejsky.img_9385.jpg

 Za fotky děkuji panu Tomášovi Nemčekovi.

Podrobné info tady: http://www.dostihychrtov.sk/index.php?item=14&action=den&id_den=2010-07-17&year=2010 

Pro Fejzíka to byl den plný novinek, písková dráha, společný běh na dráze. Absolvoval jen jednou společný běh, a to na coursingu v Polsku, kde mu to šlo výborně. Sólový běh odběhl skvěle, vyrazil z boxu a krásně oběhl celý ovál, jen lovil motor a ne kůžičku, která je tažena na nekonečném zajíci ve vzduchu, což vyhodnotil, jako že se mu zajíček někde schoval a v cíli ještě pro pobavení všech běhal a hledal a hledal, kde se mu ta "mrška" schovala :o). Společný běh běžel s Arinkou - Arachne Naděje Snů a Sandynkou svou mamčou - My Camelot Sandy Show, ještě se k nám přidal Quido Plumb Brandy. Fejzík vyrazil z boxů a byl docelá vyjukaný, kde se tolik pejsků vzalo na dráze a pak začal bojovat. Doběhl jako první a jal se opět hledat "záludného" zajíčka :o).

Byl to príma den, kdy jsme byli všichni na umření z vedra, obdivovali jsme chuť chrtů běhat a nestačili jsme si ani pořádně povykládat, tak hurá a jdem plánovat další chrtí setkání.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petra - vy se máte, že běháte :-))

Zdravím Denisko, ještě jednou děkuji za vzkazík na našich stránkách. Vidím, že ani vedra vás neodradí od běhání :-)) mějte se pěkně a přeji hodně dalších úspěchů na dráze a coursingu.