Jdi na obsah Jdi na menu

Coursing v České Vsi 2.5.09

Obrazek

COURSING NA RANČI OREL V ČESKÉ VSI U JESENÍKU 2.5.09 -SOBOTA

V ČESKÉ VSI U JESENÍKU SE KONAL COURSING A MY JSME BYLI U TOHO!

Ráno v sobotu 2. května 2009 v šest hodin jsme vyjeli z Karviné a před devátou jsme byli na místě, kde se konal nominační coursing ME, který pořádal Moravskoslezský coursing http://www.mscoursing.com. Přihlášeno bylo sto psů všech ras i voříšků a z toho bylo kolem třiceti chrtů a z toho :o) deset vipetů. Počasí se ráno tvářilo rozpačitě, ale umoudřilo se a celý den svítilo krásně sluníčko. Navíc jsme měli skvělou společnost Hanky a Luďka Valentových, takže jsme prožili opravdu báječný den, plný nových zážitků.

Obrazek

Roneček byl přihlášeny na licenční sólové běhy, které zvládl bezvadně a moc se mu to líbilo. Takže už teď se těšíme na příště,kdy zase pojedeme lovit v přírodě umělou kůžičku.

Obrazek

Airinka (Arachné Naděje snů) jediný zástupce na tomto coursingu ze smečky Valentovic, je zkušenou a úspěšnou coursingovou závodnicí. Více o excelentním výkonu  a prvním místě Airinky na : http://vipetky.webgarden.cz/posledni-novinky-latest-news/1-3-5-2009-narocny-vikend-aneb.html

 

Náhledy fotografií ze složky Coursing Česká Ves u Jeseníku 2.5.09

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LottoDV - Coursing

Super foto..z nich vidieť, že ho to silno baví :)..a my už tiež vieme aké to je, držať nažhaveného vipeta pred unikajúcou kožou :)..