Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy v Lednici

MISTROVSTVÍ MORAVY V LEDNICI-splněny dva soloběhy a v trénigu jeden společný a SETKÁNÍ SOUROZENCŮ VRHU "M" AYORT BACK

Milí návštěvníci mých stránek. Rád bych Vám napsal, jak dobře jsem se měl o tomto víkendu, ale nevím, jestli najdu dostatek slov k vyjádření spokojenosti.

V pátek 19.9.08 jsem se už netrpělivě "ochomejtal" kolem zbalených tašek a už jsem dobře věděl, že je přede mnou nějaká zajímavá sobota a neděle. Po cestě z Karviné do Nových Mlýnů, kde jsme byli ubytováni v kempu jsem se přivítal s Vaňkovými a jejich smečkou zastoupenou Maren a Borenkou. Večer jsem si našel pohodlné místečko v chatce-samozdřejmě v peřinách a koukal jsem, jak se mi ti páničci "rozjuchali". Stůl byl plný dobrůtek a lahodného moku - Burčáku. Pánečci si vykládali a dorost si běhal venku. Pod tíhou únavy jsme zalehli dosti brzo a těšili se na atmosféru lednických dostihů.

Mistrovství Moravy v Lednici bylo velmi početně zastoupeno vipety, ale i jinými chrty. Přes nevlídné počasí byli všichni spokojeni a já jsem si vzorně zaběhl dva sola: první s časem 26.10s a druhé se zlepšením 25.59s. Možná i proto jsem se ve druhém běhu trošku zlepšil, protože mi paní S.Němcová poradila, ať se k boxům nechám přinést. No mě se to moc nezdá, vrtím se páničce v náručí, ale je pravdou, že má operovaná nožka tolik netrpí. Tak já se tedy nechám nosit.

Už jsem zmínil, že se páničci střetli se spoustou známých tváří, které jsou jim milé, tak aspoň některé zde zmíním: Vaňečci moji milí, paní Svaťka majtelka mé sestřičky Moly, Valentovi majtelé nejen mé sestřičky Moiry, Vašíkovi, Němcovi, Buchtovi, paní Darja Bačová,  paní Lenka Novosadová., paní Beatrice Hánová, paní Lenka Szypková a snad se nebudou zlobit Ti , které jsme opoměli :o).

S Valentovými, Vaňkovými a Vašíkovými jsme se prošli po hrázi, kde mě nejvíce ze všech přítomných "dam" zaujala tříletá fenečka Ajnon. Byla to láska na první pohled. Šli jsme spolu bok po boku a věřte, kdybych snad měl u sebe loutnu - zahrál bych a snad i zpíval milostnou serenádu. 

Obrazek

Protože jsme spojili příjemné s užitečným, setakli jsme se v Lenici nejen k vůli běhání, ale hlavně proto, že jsme se chtěli sejít s mými sourozenci na SRAZU VRHU M. Nejen já, ale celá moje lidská smečka měla radost, že jsme se setkali čtyři ( já Myron, Moira, Maren a Moly) z osmi sourozenců + mamka Borenka AB a taťka Aaron BA.

V neděli jsem si zaběhnul jeden společný běh s mamkou Borčou. Zase jsem usnul na startu - vystartoval se značnou ztrátou. Borenku jsem v půlce předběhnul a přátelé hlavně: jsem běžel jen za kůží a celou dobu jsem byl hodný.

A to byl konec našeho výletu, na který budu ještě dlouho rád vzpomínat a věřím, že si ho třeba příští rok znovu zopakuji.

 

Náhledy fotografií ze složky MISTROVSTVÍ MORAVY A SRAZ VRHU M

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář