Jdi na obsah Jdi na menu

HON NA LIŠKU

MYRONEK OD DNEŠNÍHO DNE COURSINGOVÝ ZÁVODNÍK :o)

Obrazek

Prožili jsem krásný coursingový den na akci s názvem Hon na lišku. Sjeli jsme se v Radslavicích u Přerova, kde se na koňské dráze konal coursing pod vedením Českého psa www.ceskypes.cz. Honit zrvavou "mršku" přijelo okolo sto pejsků. Za náš tým vipetů to byly tři vipetky Hanky Valentové www.vipetky.webgarden.cz, které závodily a posbíraly krásné ceny a přední místa: vice u Hanky na stránkách, páč já si nepamatuji přesné umístění. Pak dvě saluky Hanky Vašíkové http://vipetky.webgarden.cz/friendly-greyhound, které si přijeli zatrénovat a náš Roneček (Myron Ayort Back) jenž si běžel krásně s Alconnorem Deixes společné coursingové běhy. Musím konstatovat, že vipetům dala liška zabrat, v polovině dráhy se i zkušeným vipetkám ztratila návnada, ale všichni se moc snažili jí najít a ukořistit.

Posledními neméně významnými vipety, kteří zatím jen nasávají atmosféru, socializují se a hrají si spolu, byla štěňátka. Náš Fejzík (About Face Valentine Dogs) a vipetka  Snow White. Dalšími prcky byl energický tříměsíční pinč a chlupatá kulička tříměšíčního psa šeltije. Zkrátka malá psí školička.  

Pohodová akce, kterou všem příští rok doporučujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lotto DV - Parada :) !

Blahozelame aj my zo Slovenska! Dalsi skvely "hrac" na scene :)!

Denisa - Díky

Hani ty mě "rozbečuješ" :o), ale máš pravdu, že u Ronka budu jakékoliv vítěztví prožívat dvojnásob. V první řadě je to zásluha Vaňků, že pejska nenechali i na rady některých zvěrolékařů uspat a po náročné operaci věřili, že bude běhat pro radost. Dále je to neuvěřitelná chuť tohoto "černocha" bojovat s osudem a hlavně s návnadou. Máme ho rádi a věřím, že po absolvování ještě jednoho spol. licenčního běhu vyběhá i dostihovou licenci.

Hana a vipetky - Závodník Myron

Máme radost, že se Roneček, přes všechna úskalí, přes která se musel ve svém mladém věku dostat, úspěšně zařadil mezi další vipetí závodníky. Je to úžasný kus práce, na kterém máte obrovský podíl právě Vy, milující pánečci !!!