Jdi na obsah Jdi na menu

Marchegg 18.4.2010

DOSTIHY V MARCHEGGU - ABOUT FACE VD 2. místo (puppy class)

Obrazek

Dostihová dráha v Rakouském Marcheggu je jedna z nejlepších, na které jsme kdy měli čest běhat. A to nejen upraveností dráhy, bezchybnou návnadou, ale zázemím a příjemností pořadatelů. Člověk si sice o něco více připlatí: pes v dostihu 18 euro, pes v puppy třídě 10 euro, ale vůbec toho nelitujem. Každý zůčastněný jedinec je vyhodnocen, a to nejen nejlepší v A finále, ale i v B finále a i ti malí pupíčci si hopnou důležitě na bednu a dostanou mlsečky. Je to od pořadatelů velice milé a pro pánečky pozbuzující. Protože i výstaváci se srdcem pro dostihy, alespoň maličkost na památku obdrží.

Naše nedělní výprava z Karviné do Marcheggu, což bude podle mého laického výpočtu takových 500 km, začala o den dřív 17.4. příjezdem k Hance a Luďkovi Valentovým. Jela jsem sama s Fejzíčkem vlakem do Otrokovic, Roneček si poranil nožku, tak zůstal doma v pelíšku. U Hanky jsme se pomuchlovali s malou Ajsinkou a následující den jsme spolu se Sandy, Arinkou a Miškou vyrazili autem k dráze. Hanka je výborná řidička, takže jsme jeli v pohodě a spoustu, jakožto dvě ženské, toho probrali. Fejzíček celou cestu prospinkal. Už po cestě do Marcheggu se k nám připojili Slobodovi s Abinkou. Ocitli jsme se mezi kamarády se smyslem pro humor, proto se ještě teď doma chechtám :o).

A tady je fotodokumentace, jak dostihy dopadly:

Finále A feny

ObrazekFinále B feny

ObrazekNaše Miška (Moira AB) 4.místo 

Finále A psi

Obrazek

Sóla

ObrazekArinka (Arachné NS) 2.místo

Sendy (My Camelot Sandy Show) 3. místo

Puppy class

ObrazekAbinka (Abigail Libertine VD) 1. místo

Fejzík (About Face VD) 2. místo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denisa - Řidička

Toš vymazat či nevymazat :o). Co bych mazala, ať mažou jiní, já si za svým tvrzením stojím :o). Článek je napsaný v rychlosti, ještě ho doladím: napíšu úžasná řidička :o))))
Už se těším, až Vás zase uvidím.

Abi a spol. - Marchegg

Deni, dobrou řidičku Hanku nepřepisuj,je to tak dobře. Za to já mám po neděli máslo na hlavě a peněženku s eurama v pohotovosti :-) Jinak se i já s potěšením připojuji k hodnocení - ať žije čerstvý vzduch, sluníčko, psí kamarádi a jejich krásně praštění páníčci, prča to byla bez debat!!!!

Hana - Poplatky

Ještě k těm poplatkům. Když to srovnáš se zveřejněným ceníkem kolínské dráhy, tak to zas takový rozdíl není. Některé ceny jsou i nižší.
CACILový dostih 450Kč ( v March. 18euro x 27 = 486 Kč), licenční běh 300Kč, jedna rovinka v den dostihů 100Kč. No a trénink v March. 3 eura, u nás 120 Kč, řízený pak 140Kč.

Hana - Marchegg

Deni, ihned tu "doboru řidičku" přepiš. Za jedno to blbě vypadá (chr.chr.chr), za druhé už jsem přišla i o nějaký bodík, takže to ani není pravda a za třetí....aby jsme něco nezakřikly.
Jinak to byl ulítlý výlet se zábavou ála puberta. Takže super. Taky se chechtám, jen si na to vzpomenu !