Jdi na obsah Jdi na menu

Dostih v Marcheggu

8.11.2009 DOSTIH SLOŽENÝ ZE SOLOBĚHŮ, RAKOUSKO-MARCHEGG

Obrazek

RONEČEK POPRVÉ NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ A FEJZÍČEK POPRVÉ NA DRÁZE

Milí čtenáři, ještě se nám nechtělo zazimovat dostihová trička a proto jsem se rozhodli, že si uděláme výlet do Rakouska na dráhu v Marcheggu.

Protože je to od nás z Karviné "pekelně" daleko, spojili jsme příjemné s užitečným a poprosili Valentovic rodinku o azyl. Za to jim moc děkujeme-starali se o nás, jako o vlastní :o). Odpoledne v sobotu 7.11. jsme nasedli na vlak v Bohumíně a v Otrokovicích si nás Luděk vyzvedl. Jeli jsme tentokrát ve složení: Fejzík (Abou Face Valentine dogs)+Roneček (Myron Ayort Back)+Terezka a Denisa (já). U Valentů jsme si báječně povykládali o všem co nás "potrefené" chrtařinou zajímá a těšili jsme se na nedělní poslední dostihové klání. Pohoda u Hanky a Luďka:

Obrazek

A už tu byla neděle ráno, naši závodníci: Ronek,Fejzík,Míša (Moira AB), Arinka (Arachne NS) a spřátelený konvoj Abi (Abigail VD) a Zulinka (Agate Zuli of Silken Grace) :

Obrazek

Docestovali jsme na místo, dráha 360 m byla perfektně připravená a zázemí skvělé. Nekonečný zajíc je výhra pro všechny zůčastněné, krásně to odsýpalo. Ani jsme se nenadáli a už šly na řadu feny-vipetky - Moira AB:

Psi-vipeti: Roneček dobře vystartoval a natahoval do třičtvrtiny oválu, pak už jsem měla pocit, že mu dochází síly. První solo čas: 24.78s. a druhý 24.40s. TŘETÍ NEJRYCHLEJŠÍ PES ZÁVODU:

1. Ducati Blue North

2. Aristo Fullspeed Racing Star

3. Myron Ayort Back

4. London´s fog Altamor Juliet

    Alesi Fullspeed Racing Star - do druhého běhu nenastoupil

V kategorii puppy, startovala jedenáctiměsíční fenka Aguillera Teqamba, pětiměsíční Abigail VD(sestřička Face) a About Face VD. V tomto pořadí taky doběhli. My jsme měli velkou radost, že Fejzíček poprvé na dráze okamžitě věděl co má dělat a s ladností manekýna krásně dvakrát odběhnul rovinku 80 m.

Vyhlášení proběhlo až za tmy, každý účastník obdržel cenu a všichni odjížděli spokojeni.

 

Náhledy fotografií ze složky Marchegg 8.11.2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denisa - Marchegg

Moc se nám líbilo v Rakousku - pro naše pejsky ideální dráha. Spokojený pejsek je náše největší odměna. Dobře Hani, už nebudu psát o azylu u Vás, to by jste měli během sezóny doma každý týden někoho :o). Byly jsme rádi, že jsme spinkali doma a že jsme v zimě a dešti nemuseli stepovat na perónech.Už teď se těšíme na novou sezónu.

Hana a vipetky - Marchegg

Blahopřejeme k výsledkům a zážitkům z Rakouska! Máme z Vás velkou radost! Fejzík je velké "dítě" a pohodář po mamince, Roneček vypadá také spokojeně a šťastně. Jen s tím azylem bych to nerozmazávala: přece jen jsme Vás v neděli vyhnali do sloty a k tomu ještě na noc!