Jdi na obsah Jdi na menu

TRÉNIG V IVANCE PRI NITRE

TRÉNOVAL JSEM V IVANCE -zaběhl jsem si dva sola

Obrazek

Určitě jste si všimli nádherných fotek na mé úvodní stránce. V Ivance pri Nitre mají moc šikovného pana fotografa, který pořizuje z každého běhání úžasné fotografie. Tak já Vám napíši, jak jsme se měli.

Brzo ráno v pět jsem vyjížděli z Karviné do Ivanky. Cesta byla pro nás nová, tak jsem jeli opatrně a užívali si krásnou scenérii Beskyd, jak na české straně tak na Slovensku. Pak jsem se napojili na dálnici a frčeli pěkně svižně na místo. Dráhu jsme díky paní Valentové našli hravě a dorazili mezi prvními. Páničci mě pustili a já jsem se mohl pěkně seznámit s novým prostředím a taky s pěknou a milou fenečkou Angelinou Jallee. No jestli je i ta herečka taková "kost", tak se tomu Bredovi nedivím :o). Pomalu se začali sjíždět další účastníci trénigu a já mezi nimi poznával milé tváře. Rodinku paní Zuzky Biskupské, rodinku Buchtových a další, kteří jsou mi známi od vidění. Panovala milá, pohodová nálada, vipetů byla převaha, ale přijeli i krásní greyhoudi z Polska a na dráze se objevil třeba jezevčík Maxík. Začalo se běhat a já jsem byl napsán jako první, dobře jsem věděl, co se ode mě čeká. Vyrazili jsem v prvním běhu jako o život a doběhl s krásným časem 20,797 s. Druhý běh jsem běžel v pravé poledne a věřte, že jsem se moc snažil, ale v počasí přes třicet stupňů jsem zaběhl druhý soloběh s časem 21.345 s. Tak jako tak, jsem moc spokojený, že jsem se seznámil poprvé s pískovou dráhou a že mi to tak pěkně šlo. Pánička je na mě moc pyšná :o).

Bylo nám v Ivance hodně dobře, tak věřím, že se tam brzo opět  rozjedeme. Ahoj Váš Roník

 

Náhledy fotografií ze složky Ivanka pri Nitre

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana a vipetky - Ivanka pri Nitre

Jsem ráda, že se Vám tam líbilo. Moc ráda jim dělám propagaci, protože jak jste si sami všimli, panuje tam domácká atmosféra. A fotky mají fakt skvělé !