Jdi na obsah Jdi na menu

SVATOMARTINSKÝ TRÉNIG

TRÉNIG V LEDNICI

Obrazek

V neděli 16.11. 2008 se konal poslední trénig v Lednici. Bylo velice příjemné, že jsme se na cestu mohli vypravit až v sedm ráno, protože trénig byl plánovaný od 11-té hodiny a pořadatelé hodinu začátku trénigu dodrželi. Ještě jsme ráno přibrali Ronečkovou sestřičku Maren a hurá k dráze, pravdou je, že cesta z Karviné do Lednice je dlouhá 280km.

Obrazek

Tato je moc povedená, tým zajišťující v Lednici chod návnady a správné soudcování.

Fotky jsem si vypůjčila ze stránky Hanky V. www.vipetky.webgarden.cz

Tato je moc povedená, tým zajišťující v Lednici chod návnady a správné soudcování.

Přijeli jsme o půl jedenácté a pozdravili se s panem Buchtou a jeho Aristem, pak přijela Hanka Valentová s Miškou a Airinkou a novou kamarádkou - milovnicí dlouhosrstých vipetů Hankou Ježovou (Tak si říkám, jestli to není nějaké univerzální jméno pro "vipetářky" :o)

ObrazekHanka a její vipeti

Posuďtě sami krásu dlouhosrstých vipetů: zrzavý Giogolo Golden Nuggets zvaný Sam a bílý s tamavou maskou  Clark Gable Beami Šahrak.

Pak už se začala kůže na dráze připravovat a italští chrtíci začali nedělní trénig, pak jsme se domluvili, že pustíme společný běh Marenky, Myronka a Airinky. Který vyhrála Maruška. Pak jsme sledovali elegantní běhy afgánů, saluk, slug, podengů, azawaků a nakonec klání dostihových koní -greyhoundů. Než jsme se stačili nadát už tu bylo druhé kolo a to jsme si rozdělili na holky a kluky. Takže Roneček běžel s Aristem od Buchtů. Ten to našemu netrénovanému chlapečkovi pěkně natřel :o), Aristo doběhl před Roníkem o čtyři délky a náš taťka měřil čas - takže neoficiálně to měl Roník za 24,43s.

Pak už jsme se rozloučili a pelášili k domovu s pocitem, že Roneček běžel pěkně a že snad příští rok zvládnem splečné běhy mladých při dostizích.

Obrazek

Pan Buchta s Aristem a naše rodinka s Roníkem a dočasně adoptovanou Maruškou.

 

Náhledy fotografií ze složky SVATOMARTINSKÝ TRÉNIG CHRTŮ

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana - Tak vidím, že už taky "fungujete".

Jen kontroluju funkčnost:-)

Zuzana a chlapci - Vianoce

Dovoľte mi Deniska, aby sme Vám touto cestou poriali Krásne Vianoce, veľa pohody a darčekov a Ronymu veľa úspechov na dráhe v Novom roku 2009.Z-Q-B-I