Jdi na obsah Jdi na menu

MLADÁ BOLESLAV 2008

V MLADÉ BOLESLAVI JSEM TOHO HODNĚ ZAŽIL

Obrazek

MILÍ ČTENÁŘI!

V sobotu 4.10.2008 jsme se vydali s rodinkou Vaňkových na dalekou cestu do Mladé Boleslavi. Já jsem jel tentokrát jen s paničkou a výpravu Vaňkových tvořili Honza, Šárka, Magda+Borenka a Marenka. V sobotu bylo škaredě, pršelo, tak to řízení nikdo nezáviděl Honzovi. Dojeli jsme na ubytovnu kolem páté odpoledne a šli se projít. Pak jsme si dali něco k snědku a my pejsci se uvelebili na našich oblíbených místech: v postelích.Tady vidíte Borču, jak si hoví:

Obrazek

Pánečci pojali večer podle písně: cukr, káva, kanasta, rum a do "gatí" bum. Bum do pyžam se uskutečnilo kolem druhé ráno. Takže jsme dostihový den 5.10.2008 začali velmi pěkně. Ráno jsme si zbalili věci z ubytovny (Některé šikulky si zapoměly mobil na pokoji a zdržovaly :o) a hurá ke dráze. Přijeli jsme kolem deváté ranní a hned nastoupili na BONITACI . Já jsem to zvládl dobře, pánička se ještě musí naučit mě vést při předvádění, naštěstí se u bonitace hodnotí pes. Takže jsem byl změřen a prošel se samými O, což je bez chybičky. V kohoutku mám 51 cm. Panu boniterovi se obzvláště líbil tvar mé hlavy. No zkrátka a dobře, jak to říka ta moje panička: Ty jsi mi ale krasavec ! :o).

Pak jsem šel na měření, kde mi do průkazu napsali -51cm.

No a pak už jsem se mohl oddávat jen tomu co mám nejraději-běhání. V prvním soloběhu jsem se otáčel v boxu, protože to byla opět nová dráha a nekonečný zajíc udělá své. Ale zvládl jsem to a i v druhém soloběhu jsem si to pořádně užil a kůži v cíli řádně "ztrestal".

Z Prahy přijel můj bráška Mínos alias Mín. Je to fešák, holky těšte se :o). Má pěknou stavbu těla a černobílé zvarvení. Byl rovněž zbonitován a také se samými O. Zprvu jsem opět na něj zkoušel, dělat frajefa, ale pak jsem pochopil, že přeci je to můj bráška a byl jsem pak už jen hodný. Majtelka Mína paní Monika byla také ráda, že jsme se setkali a slíbili jsme si , že se určitě nejpozději na jaře příští rok opět uvidíme. Marenka běžela moc pěkně společný běh mladých fen, kde skončila 4- tá

Obrazek

Mamka Borenka si vybojovala krásné druhé místo ve sprinterech.

Všichni jsme odjížděli domů spokojení a těšíme se do Lednice 18.10.2008

 

Náhledy fotografií ze složky Mladá Boleslav

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář