Jdi na obsah Jdi na menu

HANÁCKÝ POHÁR

HANÁCKÝ POHÁR -coursing Roneček (Myron AB) 2. místo

Obrazek

Fotku jsem si vypůjčila od Andrejky Němcové, děkuji.

HANÁCKÝ POHÁR – coursing

Vipet-pes

  1. Alconnor Deixes
  2. Myron Ayort Back

  3. Baltazár Yellow treatures

Vipet-fena

  1. Angelina Jalee N´Toomie Trishel

  2. Donna Gracia Ghan buri ghanś

  3. Maren Ayort Back

 Na první sportovní akci jsme se vydali do Radslavic u Přerova, kde se konal pod záštitou Českého psa www.ceskypes.cz bodovací coursingový závod. Těšili jsme se, že si pejsci po dlouhé zimě zaběhají a my si povykládáme s kamarády „chrťáky“ : přijeli Valentovi se svými čtyřmi vipetkami, Vaňkovi s Maren, Beatka s Dalai a Ginuškou, Hanka Ježová s dlouhosrstými vipety, Andrejka s rodinou a dlouhosrstou vipetkou Zuli, Radka s faraony a ….

Po příjezdu jsme velice ocenili postavení dvou dráh, na kterých se běhalo současně, vždy se dvěma různými rozhodčími. Jedna byla pravotočivá s překážkami a druhá levotočivá bez překážek (modrá a červená). Škoda, že technický zlobil jeden z navijáků a že nebyla k dispozici ještě jedna motorka.  Šli jsme zaplatit běhy a převzít rozpis běhů, který nás obzvláště potěšil první stránkou, na které je fotka našeho Ronečka v běhu :o). Roneček nastoupil do závodů poprvé a první rozběh běžel krásně s Dalia (Deserte Rose Ionmhain Norman) od Beatky. Do druhého běhu byl napsán s Arinkou (Arachné Naděje snů), kde běžel také nádherně-čistě.  Celkově jsem byla na něj moc pyšná, že se drží návnady, bojuje a v cílových rovinkách překrásně natahuje. Myslím si, že coursing je pro Ronkovou nožku dobrou alternativou, protože se směr běhu mění a neběží se víc jak dvakrát (většinou) :o).

Pak přišlo vyhodnocení, kde jsme ani nedoufali v umístění, a proto jsme byli šťastní, že Ronek skončil ze čtyř pejsků na krásném stříbrném místě. Pak jsme se taky radovali z umístění jeho sestřičky Marušky (Maren AB) na třetím místě a Beatčiny Ginušky na taktéž druhém místě z osmi zúčastěných vipetek. Taktéž gratulujeme dlouhosrstému vipetu od Hanky Ježové, který získal nejvíc bodů z psů-vipetů.

Při převzetí medaile a diplomu, jsme se zase telelili, protože tvůrce diplomu opět použil fotku Rondi:

Obrazek

 Teď nás čeká v sobotu Národní výstava v Ostravě, tak to bude trošku z jiného soudku či Boučku :o).

 

Náhledy fotografií ze složky HANÁCKÝ POHÁR

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lotto DV - Hanácky pohár

Paráda! Blahoželáme a držíme palce aj do ďalších behov!

Denisa - Je,je

Chybička, jako skoro vždycky něco popletu :o), už to napravím.

Hana a vipetky - Hanácký pohár

Ještě jednou blahopřeju Denisko !Jen nevím, jestli jsem byla na stejných závodech. Přáslavice ? :-)))
Jo a mimochodem, nejsem smutná, jsem nas...á ! Ale do soboty to rozchodím, neboj !