Jdi na obsah Jdi na menu

VÍTÁNÍ JARA - LEDNICE 2008

Splnil jsem dva licenční sóloběhy pro získáni licence :o)

Obrazek

Fotka od paní Daniely Ringbauer je tak krásná, že ji tady ještě jednou vložím:

Obrazek

 Tak vážení přátelé! Prožil jsem úžasnou sobotu 19. dubna 2008 na dráze v Lenici. Jako každoročně se zde konaly chrtí závody pod názvem Vítání jara.

Vyjeli jsme z Karviné brzo ráno kolem půl šesté, naložili jsme Magdičku Vaňkovou v Havířově a hurá na dráhu. Když jsme dorazili na místo, hned jsem si říkal, že to bude vyjímečný den. Všude plno čtyřnohých kamarádů, počasí bylo nádherné a já jsem začínal tušit, co mě čeká. Když jsem se byl přivítat s Valentovými, poprvé i s Buchtovými a kamarády  od nás z Karviné s pěknou fenečkou Bakarkou (obzvláště ty fenečky mě zajímaly), tak jsem dostal košík + dečku s číslem a už mě panička vedla do boxu. Můj první regulérní sóloběh začal tím, že jsem se vrtěl v boxu, tak mi musel pán ukázat kůžičku, no a pak přátelé, už jsem nevnímal nic jiného. CHTĚL JSEM JI MÍT. Rozběh byl krásný a já v mé mladické nerozvážnosti jsem kopíroval přesně stopu kůžičky, takže jsem si to pěkně nadbíhal. Co bylo ale důležité, moc mě to chytlo a pěkně jsem jí v cíli ztrestal. Pak už jen stačilo slyšet zvuk navijáku a já jsem si nemohl pomoci a kňučel jsem, jenže mě nikdo nechápal, že volám: PUSŤTE MĚ NA NI! Tak jsem prosil, až mě po dvou hodinách opět nacpali do boxu a já vám běžel, jako vítr - no tedy nebudu přehánět zatím jako větřík. Zlepšil jsem se v druhém sólo běhu na 26,35 a věřím, že to bude čím dál lepší. Měl jsem zraněnou tlapku, tak jsem měl čtrnáct dní pauzu od trénigu, ale dal jsem si závazek: běhat, aportovat a jednou tu kůži dohnat :o).

PS: Jo, aby jste si dokázali představit, jak jsem natěšený na další běhání, tak při přehrávání kamerového záznamu jsem při zvuku navijáku kůžičky, lítal doma po bytě a hledal jí, taky jsem se koukal z okna a kňučel jsem. 

Pánička záznam upraví a brzy vloží na stránky. Na stránkách lednické dráhy jsem objevila pěknou fotku Bakarky z Karviné (s páníčkem uprostřed) a na stejné fotce je naše šampiónka Míška (Moira) ze Zlína (s páničkou vlevo):

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář