Jdi na obsah Jdi na menu

FEJZÍK 7.MĚSÍCŮ A RONEČEK 3.ROKY A 4.MĚSÍCE

17. 12. 2009

Tak a máme další měsíc pryč. Je to neuvěřitelné, jaký krásný pejsek vyrostl z té malé kuličky. Dnes máme 17.12.2009 a to znamená, že našemu Fejzíkovi je právě sedm měsíců. Je z něj vyrovnaný, silný pes, který nadevše miluje pánečky a jídlo nebo jídlo a pánečky :o).

Dneska k nám dorazila potěšující zpráva, že i papíry dorazily k Hance Valentové, takže konečně se můžeme zůčastnit i výstav.

Obrazek

Jsme zvědaví, jak to tomu "šídlu" půjde, už hezky postojí, ale opravdu jen chvilku, pak už kouká po Ronečkovi a vymýšlí lupačiny. Ronka má moc rád a dává mu pěkně zabrat. Jinak je to povahou lízátko, které když něco provede a vy ho pokáráte-pranic si z toho nedělá. Za chvilku vrtí ocáskem s pohledem, ale no tak "mamko" dyť se tak moc nestalo.

Z Ronečka se stal dospělý pes, klidný (až na ostatní pejsky), doma je moc hodný, čistotný a přítulný. Na procházkách parkem je stále na lovu a když zmerčí "kůžičku" vyvádí stejně jako na dráze: kňučí, štěká a prosí, ať ho na ní pustíme. Opravdu krásně stojí v postůjku a úžasně dokáže různými gesty prosit o mlsku=celá maminka Borenka.

Obrazek

 

VŠICHNI OBA MÁME MOC RÁDI A JSME RÁDI, ŽE JE MÁME

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana a vipetky - Gratulace k malým narozeninkám

19. 12. 2009 17:43

Hezky se to čte Denisko, už se těším, až toho lumpa všežravého zase uvidím ! Pro ostatní lidskou a psí společnost to samozřejmě platí také !!