Jdi na obsah Jdi na menu

UŽ JE TO TADY, díl čtvrý a jiné kratochvíle

24. 7. 2009

Milí čtenáři, včera díky nepřízni počasí nejel internet, takže pokud se Vám špatně usínalo bez "večerníčku", tak to dneska napravím.

Fejzíček je krásné, rozpustilé, ukousané, umazlené štěňátako. Teď když mám "mateřskou dovolenou" si ho můžu detailně prohlédnout a kochat se představou, jak asi bude v dospělosti vypadat. Určitě nám ještě krapet vysvětlá, ale nádherná krémová barva s modrým žíháním už jistě zůstane. Bude to fešák-holky "fenečky" těšte se :o). Věřím, že i postava se nám pěkně výstavně dotvoří-budeme chodit do posilovny :o).

S Ronečkem se chystáme na sobotní coursingový trénig v Albrechticích u Karviné. Máme to za humny a ať se i Roníčkovi samostatně pověnuji, tak bude hlídat doma malého taťka a Kájka a my jdem lovit. Doufejme, že nebude pršet.

Déšť také nechceme v sobotu a neděli v Mariánských Lázních, kde se koná Mistrovství Evropy v coursingu a my držíme pěsti na rukou i nohou Arince (Arachné Naděje snů) od Hanky Valentové, která byla nominována, aby hájila naše barvy. PS:SPORTU ZDAR

Jinak se doma na zahrádce válíme na dece a náramě nám to vyhovuje-pejskům i mě. Haleluja dovolená :o).

Sladké sny......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář