Jdi na obsah Jdi na menu

moje trable v mladi

24. 11. 2007

Když jsem byl už dost velký na to, abych mohl jít do "služby" k mé nové rodině- nechtělo se mi od mé smečky. Ale šel jsem s důvěrou a věřil jsem, že mi bude dobře. Zlomil jsem si nožku a moje předchozí panička mi ji dala ošetřit. Byla mi do ni vložena dlaha, pak už mi ale nezajistila další lékařskou péči, takže mi dlaha do nohy zarostla a moje nožka se zdeformovala. Moje předchozí majtelka neinformovala chovatelé o vzniklé situaci a když ti s hrůzou zjistili, jak jsem na tom, tak mě dne 22.02.2007 té nezodpovědné paní vzali a šel jsem zpět k mamince, sestřičce a strejdovi (Bosorka, Marenka a Kony). Byl jsem rád, určitě, jak konstatoval lékař, bych moc trpěl a brzy umřel. Obrazek

Dne 13.3.07 mě operoval vynikající pan doktor MVDr. Raška z ostravské kliniky. Pan veterinář nožku srovnal a sešrouboval. Všichni mi drželi palce a hojení probíhalo bez komplikací. Moji hodní chovatelé mi nožku denně ošetřovali a proto se výborně zhojila. Běhám jako "zamlada" a věřím, že i nějaká ta pěkná cena na mě čeká.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ezez - .

5. 8. 2015 15:59

Pekne spracované.
www.zarabanienanete6.webnode.sk

Eva a Connie - Pozdravy do Karviné

10. 6. 2010 6:03

Deni,taky se přidávám ke gratulantům (vsetínským a zlínským) za vaše čerstvé coursingové PRVENSTVÍ. Dnes začínám den velmi příjemně a mám čas si podrobněji projet vaše stránky. Roneček je pašák, že se ze svým štěňecím úrazem tak popral. Vám páníčkům klobouk dolů, že jste se toho tak chopili a ujali se správného doléčení po nezodpovědných majitelých. Eva Rajn. P.S. předběžně jsme s Hančou předdomluvené na víkend 10-11.7., kdy obě nic nemáme. Snad se to vám všem bude hodit a podniknem pořádnou vipetí tůroprobíhačku. Pozdravujeme všechny správné lidičky!!!