Jdi na obsah Jdi na menu

09.09.2012 MISTROVSTVÍ MORAVY - Olešnice(CZ)

10. 9. 2012

V neděli ráno jsme o půl šesté vyjeli z Karviné do Ostravy, kde jsme nabrali Janu a Fergi (Chrochrušku od Hněvína) a hurá do krásného, slunečného dne.


Český pes pořádal v Olešnici národní závod "Mistrovství Moravy", dráha byla asi 700m dlouhá a byla umístěná na sjezdovce ve ski areálu. Jako rozhodčí působili: Jana Jehličková, Vít Pašek a Petra Dittrichová. Po shlédnutí běhů barzojů, basenjiků, italáčků jsme se začali modlit, aby nám Ti naši "rychlíci"-vipetí nenabourali do sloupu od pomy. Vše bylo dobře vypočítáno a Milan Oliva, který zabezpečoval techniku, nezklamal: dráha byla plná prudkého stoupání a klesání, náročná a zajímavá. První běh měl Fejzík běžet se Snow White z Hedvábí, ale nakonec přišel na řadu náš osvědčený náhradník a místo Sárinky běžel s bráchou Roneček :o). Roneček dlouho po nemoci neběhal, proto si to náramě užil a běžel opravdu výborně. Tentokrát lépe než Fejzík, který pouze slepě následoval návnadu. Chrochruška si splnila nádherně poslední společný licenční běh a to s Fejzíčkovou nevlastní sestřičkou Bond Girl Valentine Dogs. Holky běžely parádně a shodli jsme se s rozhodčími, že to byl nejkrásnější běh ze všech vipetích.


Rozpis a výsledky 1. kola:

běh jméno body  
1. Myron AYort BAck 177 závod
  About Face Valentine Dogs 175 závod
2. Alpine Diesel Sunny Funny 178 závod
  Aluccio Con Amore 178 závod
3. Chrochruška od Hněvína splnil licence
  Bond Girl Valentine Dogs splnil licence
4. Donatello Discobolos 178 závod
  London´s fog Celestial Ray 177 závod

Tudíž výsledky byly opravdu těsné a po nataženém svalu Donatella, který sice nastoupil do druhého běhu, ale hned po startu to vzdal, bojovalo o umístění pět pejsků.

Druhé kolo:

běh v duhém kole  jméno umístění
1. Alpine Diesel Sunny Funny 1.
  Aluccio Con Amore 2.
2. Donatello Discobolos /
  London´s fog Celestial Ray 3.
3. Myron Ayort Back 5.
  About Face Valentine Dogs 4.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář