Jdi na obsah Jdi na menu

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA CACIB BRATISLAVA

30. 8. 2010

V pátek 20.8.2010 jsme rádi přijali pozvání Hanky a Luďka Valentových a ztravili jsme s nimi překrásný víkend na modení chatě ve stylu kanadských dřevostaveb. Co bylo asi nejkouzelnější na tomto místě, tak to byl bezpochyby rozlehlý rybník, ze kterého můj muž vytáhl nezpočet kaprů, ze kterých vybral jen ty nejhezčí kousky na gril, pro smažení či pečení. Zkrátka rybářův ráj :o), myslím, že kdyby nemusel opustit toto místo "sedí" tam s udicí dodnes :o)

Fotky jsou z hančiného "rajčátka": http://vipetkyzezlina.rajce.idnes.cz/20.-22.8.2010_Chata_Bile_Karpaty_s_vyletem_na_CACIB_Bratislava_jen_nekteri/

V sobotu jsme s Hankou naplánovaly našim pejskům výstavu, které jsme se zúčastnili jen v jednom dni a to v sobotu. Výstava se konala v Bratislavě na sídlišti Petržálka, kde je dostihová dráha, takže žádna hala, ale příjemný kruh venku. Chrti měli kruh, který zastínilo pár vzrostlých stromů a u kruhu se začaly shromažďovat známé tváře se svými svěřenci. My s Hankou jsme se v rámci družby  (Čechy-Morava :o) přidružili k Jitce a Petrovi Honzíkovým, kteří nám dělali příjemnou společnost a hlavně Jitka krásně fotí: http://vipetka.rajce.idnes.cz/ Výstava probíhala v pohodovém duchu a my jsme se hlavně těšili zpět na chatu. Ocenění velmi dobré nás uspokojilo, protože celá tato výprava byla s jedním cílem, zúčastnit se a nejlépe s výbornou nebo alespoň s velmi dobrou známkou, abychom se mohli účastnit mezinárodních coursingů a dostihů s možnosti bojovat o tiul.  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka a spol. - Pozdrav ;)

31. 8. 2010 11:52

Denisko, v Bratislavě to bylo moc fajn a rádi jsme Tě spolu s "vipetíma klukama" osobně poznali :) doufáme, že brzy zase někdy-někde na shledanou!

Hana a vipetky - Bratislava

30. 8. 2010 20:47

Sluší Vám to !!