Jdi na obsah Jdi na menu

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA 2010

10. 4. 2010

Ano, přátelé, krásně se nám „to“ rozjíždí :o). Minulý týden coursingové klání a dnes z jiného soudku, NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ v Ostravě.

Já ale začnu pěkně od začátku dne. Ráno jsme vstali do nevlídného počasí, ale s vidinou setkání s kamarády, jsme si nenechali kapkami deště, zkazit náladu. Po příjezdu na Ostravské výstaviště, jsme vyplázli sto pade za parkovné a hurá do haly a ke kruhu. A tak si pěkně dle propozic sedíme u kruhu číslo dvě a držíme místo kamarádům. Toš, bylo nám to trošku divné, že z našich známých ještě nikdo nedorazil, ale každý kdo vystavuje ví, že vzdáliti se od židliček, leckdy znamená ztratit výhodné místo.  A tu se objevila Markétka majitelka  Tea (Another  Hero VD), že je změna a sedíme u kruhu číslo jedna :o)- . A tak jsme se s klukama přestěhovali a našli všechny naše známé: Šárku a Terezku Vaňkovi s Konym (Kontynoutor Tradickji Meradith), Hanku Valentovou s mamčou Sandy (My Camelot Sandy Show), Hanku Vašíkovou se Zefirkou (Arwaneh Farah Jawharah), Míšu a Luboše Slobodovi s naši sestřičkou Ebinkou  (Abigeil Liberty VD), Jitku s Szidynkou (Campanella NS)a největší radost jsme měli ze setkání s našim již zmiňovaným bráškou Teem. Vyrostl z něj překrásný, statný pejsek s čokoládovou barvou srsti. Jako morální podpora přijela Andrejka a Beatka. Pak jsme se viděli s Luckou a její Májou (Beauté Mon Amie TT), pozdravili jsme se s paní Petrou Ryškovou a jejími svěřenci z Petula-Vera, s paní Němcovou a dalšími, kteří propadli kouzlu plemene vipet.

A to že nám změnili kruh, to byl jen počátek změn. Pak místo slibované polské rozhodčí, kterou v propozicích změnili na rozhodčího pana Boučka, nastoupila posuzovat paní Růžičková.

A protože již nejsem nejmladší-tudíž si nepamatuji a taky jsem čím dál línější-tudíž si nepíši :o), tak tady jsou zevrubné výsledky:

Když přišli na řadu whippeti-psi, tak do kruhu za třídu štěňátek nahopkali dva krásně modří pejsci po Marcovi Pagawa z Havířova. No zkrátka, co je malé, to je milé, všichni jsme se rozněžnili nad těmi modrými „rarášky“.

Do třídy dorostu nastoupil s Lenkou Szypkovou (majtelkou Báčka a Toníčka) překrásně vyžíhaný English Lord z chovné stanice Lazarus PL.

Do kruhu za třídu mladých nastoupili čtyři pejsci a z toho jeden byl náš Fejzík a druhý Teošek. Snažili jsme se moc s Markétkou a kluci získali oba výbornou. About Face Valentine Dogs  V3 a Another Hero Valentine Dogs V4.

Ve třídě otevřené nastoupili tři pejsci: dva z chovné stanice Petula Vera a náš Roneček. Myron Ayort Back V3.

Obrazek

FOTKU JSEM SI VYPŮJČILA Z ALBA PANÍ PETRY RYŠKOVÉ, DĚKUJI

Do třídy veteránů byl přihlášen Kony od Vaňků. Kontynoutor Tradickji Meradith V1.

Whippeti-feny:

Třída mladých Abigeil Liberty Valentine Dogs V4

Mezitřída Campanella Naděje snů V Musím se osobně vyjádřit, že mě konečné pořadí této třídy velmi podivilo.

Třída otevřená My Camelot Sandy Show V3

A JUPÍ NA DOSTIHY DO RAKOUSKA-HALELUJA :O).

                                                                                                                                                    

 

Náhledy fotografií ze složky NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana - Skupinovka

12. 4. 2010 21:12

No my jsme sestava, co ? Měli bychom sehnat ještě zbytek rodiny a vyrazit do Chemnitzu na návštěvu ! Třeba na nějakou výstavu nebo jinou akci.

Lucie a vipetky - http://whippet.webnode.cz

11. 4. 2010 22:06

ahoj Denisko, gratuluju k úspěchu, moc rádi jsme Vás viděli! Kdyby si chtěla, na rajčeti jsou taky nějaké fotky, cokoliv můžu poslat v originální velikosti:-) Mj. ty se chystáš s klukama do Marchegu?