Jdi na obsah Jdi na menu

SLEZSKÁ VÝSTAVA V HLUČÍNĚ 2008

Na výstavě v Hlučíně jsem dostal krásné ohodnocení V1,VMT (vítěz mezitřídy)

Dne 10.května 2008 jsme jeli s celou smečkou na Slezskou výstavu psů do Hlučína.

Bylo krásné počasí a my jsme hned z kraje zjistili, že taková výstava v přírodě má své kouzlo. Terezka a já jsme byli přihlášeni na výstavu a také na juniorhandling. Areál byl dobře vybavený a v pěkném místě u vody, všude to vonělo dobrotami a moji lidští, malí kamarádi lítali se zmrzlinami. Po příjezdu jsme si našli místo u kruhu č. 5, kde mě zaujaly moc pěkné dvě fenečky vipetky, no a já jsem si odpočíval ve výstavní kleci, než na mě příjde řada. Taky jsem se byli přivítat s paní Darinou Bačovou, která má dva vipetí fešáky: Nathana z Úplňku-se kterým si poprvé vyzkoušela juniorhandling moje lidská ségra Karolínka a pak se vystavoval ve třídě vítězů Badalucco Petula-Vera, tedy profík Bady :o). Pak dorazila i má sestřička Maren z Havířova s páničky a vystavovatelkou Magdou. Magdička přijela s Marenkou později, protože šly holky jen na juniorhandling. Sluníčko svítilo a chtělo vyvrátit zkušenosti z minulých výstav v Hlučíně, kde většinou pršelo. Občas se zatáhlo, ale bylo krásně teploučko. Když konečně přišla na nás řada, tak jsme s Terezkou "vpochodovali" do kruhu, kde mě Tejka držela co nejdál od páníčku (páč já je pořád ještě pohledem hledám a pak mám tendenci odkráčet :o) , hezky jsem se předvedl, šel jsem pěkně, už jsem se tolik nedusil na výstavním vodítku a také postoj mi šel moc dobře. Paní rozhodčí Libuše Ubrová mě ohodnotila takto: 21 MĚSÍČNÍ PES, ŠTÍHLÁ HLAVA, DOBRÝ CHOD, PĚKNÝ POHYB, DOBRÁ STAVBA, POTŘEBUJE JEŠTĚ HLOUBKU HRUDNÍKU. Ocenění: V1,VMT .

Pánička opět tančila radostné indiánské tance, nad tím jak jsem šikovný. Stále mi opakuje jak jsem krásný, ale znáte to, jsem na to od nich zvyklý, protože mě mají rádi :o) a tak je to příjemné slyšet od profesionála, že jsem hezký. No já to vidím jen v jedné rovině, snad mi to pomůže v budoucnu oslnit i nějak pěknou fenečku.

V juniorhandlingu se všechny tři vystavovatelky snažily, ale ještě musí hodně pilovat a jednou to příjde. I tak jsem dostali všichni moc hezké ceny: pejsci různé mlsky a kousací kostičku a děti pak křížovky, pexesa.

Pěkný den přeje Roník PS: To,že jsem byl sám ve své třídě nemusíme nikomu říkat, že! :o)  

 

Náhledy fotografií ze složky VÝSTAVA HLUČÍN 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana a vipetky - Gratulace

Blahopřejeme k výsledku. No a co, že byl sám ve třídě. Kdyby paní rozhodčí nechtěla, tak mu to ocenění nedá. A navíc si ho zaslouží!