Jdi na obsah Jdi na menu

KRÁSA A VÝKON

17. 8. 2009

O víkendu 15-16.8.2009 se konala výstava KCHCH v Přívratu u Litomyšle a druhý den pod vedením Českého psa www.ceskypes.cz se pořádal na stejném místě coursing, kde bylo možno nejen závodit, ale i složit licenci a zatrénovat si. 

 Sjeli jsme se s rodinkou Valentovou a Vašíkovou v kempu Primátor na kraji Litomyšle už v pátek, abychom si toho co nejvíce řekli a užili se navzájem :o))- Šest dospělých, naše dvě holky a šest vipetů + jedna saluka. Přijeli jsme na večer, tak jsme si udělali "hodokvasy", vykládali si a nejvíc "muchlovali" malého Fejzíčka.

V sobotu se konala klubová výstava, kde se po celodenním pařáku do kruhu třídy otevřené doplížil Ronek se mnou. Nechtělo se mu chodit, natož běhat, ale kupodivu vcelku stál hezky:  Myron Ayort Back  V2, res. CAC

Ve fenách třídy otevřené si zabojovala Moira Ayort Back V2, res. CAC, My Camelot Sandy Show V3, Arachne Naděje snů V4

Současně bojovala za mladé fenečky Vašíkovic salučka Arwaneh Farah Jawharah třída mladých, V1, CACJ, BIS junior II 

Jak píše Hanka Valentová na svých stránkách: V závěrečných soutěžích se blýskla Terezka Machů s  Moirou a vybojovaly druhé místo v juniorhandlingu (ze čtyř). Je vidět, že má Terezka talent a měla by nasbírat co nejvíc zkušeností na dalších výstavních akcích.

Druhý den probíhal na přilehlém kopcovitém terénu coursing. Prejímka proběhla od 7-8hod. podle plánu a pak už časový harmonogram pokulhával. Závod začal o dobré dvě hodiny později, protože přijel pan rozhodčí a konstatoval, že trať je krátká, tak se upravovala. Začalo se závodem, kde nastupovaly za náš tým :o) Valentovic vipetky. Pak si splnil společný, licenční běh Roneček. Zatrénovaly si holky Vašíkovic: Zefirka i Ajnon.

Protože se jednalo o soutěž s názvem KRÁSA A VÝKON, tak se výsledky sčítaly a jsme moc hrdi na krásné umístění vipetek od Hanky Valentové:

Moira Ayort Back Šampion pro krásu a výkon CACT (výstava resCAC, třída otevřená)
Arachné Naděje snů – resCACT (výstava V4, třída otevřená)My Camelot Sandy Show – výstava V3, třída otevřená

TAKŽE SPORTU ZDAR!

TĚŠÍME SE NA HON NA LIŠKU V SOBOTU 22.8.09

 

Náhledy fotografií ze složky KRÁSA A VÝKON

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana a vipetky - Hon na lišku

19. 8. 2009 10:45

I my se těšíme na sobotu a té chvály už nechte, nebo se budeme všechny červenat !!!