Jdi na obsah Jdi na menu

KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA 9.8.2009

9. 8. 2009

Dneska jsme prožili krásný, slunečný a úspěšný den na výstavě, která se konala v malebném prostředí Ostravského hradu.

Selšli jsme se tady v malém - leč příjemném počtu a s chutí jsme si vesměs po jednom ve třídě zasoutěžili :o). Paní rozhodčí MVDr. Ridarčíková Gabriela přijela ze Slovenska, byla velmi příjemná a  celá soutěž probíhala v klidu a pohodě.

Roneček (Myron Ayort Back) si odnesl : V1, VTO a krásný posudek: Dobře stavěný pes s pěknou hlavou, správná hřbetní linie, dobrý hrudník, velmi dobře zaúhlený, dobrý pohyb.

Obrazek

 

Potkali jsme se zde s holkama "vipeťačkama", které vždy rádi vidíme: Darja Bačová s krásným a úspěšným Badaluccem alias Badym ( z chovné stanice Petula-Vera), který s námi soutěžil o krajského vítěze a vyhrál: je to opravdu výstavák tělem i duší

Obrazek

Pak jsem měli radost ze setkání s paní Lenkou Szypkovou a jejím Bakchosem alias Báčkem (z chovné stanice Ayort Back) :

 

Obrazek

Také si zasoutěžila Your Tea and Rum anlias Ronja (chovná stanice Lazarus), která je miláčkem paní Petry Ryškové, vlastnící výstavní vipetky a chov. stanici Petula-Vera.

Obrazek

A největší radost jsme měli ze setkání Magdy a Honzy Vaňkových, kteří přijeli s Fine Bosorkou Ayort Back naší

Obrazek

Borenkou, která je maminkou našeho Ronečka. Získala také V,VTV (vítěz třídy veteránů -feny) a nejúspěšnějším psem naší vipetí výpravy byl Kontynuator Tradycji (chovná stanice Meradith), který se stal nejen vítězem ve své třídě, ale i třetím nejkrásnějším veteránem celé výstavy .

Obrazek

Pak se za námi přijeli podívat z Karviné Janka a Péťa, malý Robinek a jejich pejsci Apo a Agirek. Z Havířova pak dorazila Ivetka s malou dostihovou vipetkou Kailou.

 

Náhledy fotografií ze složky KRAJSKÁ VÝSTAVA OSTRAVA9.8.09

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucie - Otázka

17. 9. 2009 21:34

Zdravím Vás moc, děsně opožděně gratuluji k úspěchu (a když se dívám na fotky, tak i lituju, že jsme do Slezska nevyrazili) a chtěla jsem se zeptat - nevíte, jsou někde k dispozici kompletní výsledky krajské výstavy?

Díky moc

Lucie a holky vipetky http://whippet.webnode.cz

ZuzanaB - Výstava

12. 8. 2009 20:00

Ronečkovi všetci zo srdca blahoželáme, je to pašák.:)

Abi a spol. - Gratulace

9. 8. 2009 22:43

Zdravíme ze Vsetína a posíláme gratulaci k výstavnímu úspěchu :-))

Hana a vipetky - Výstava

9. 8. 2009 20:24

Machovi ! Blahopřeju k výsledku na výstavě! Dýchla na mě velká pohoda, z tohoto vipetího setkání. Tak se už připravujte na další akcičku :-)) Vipetům NAZDAR!